رفتن به محتوای اصلی

وبسایت آرام روان به مدیریت جناب آقای راهواره به صورت رایگان در این صفحه پاسخگوی سوالات شما کاربران گرامی است . 

لطفا پرسش های خود را فقط در همین صفحه مطرح کنید ، از پرسیدن سوال در دایرکت اینستاگرام و تیکت سایت خودداری نمایید .

در سوال خود سن ، جنسیت و وضعیت تاهل حتما ذکر شود بدیهی است که بدون ذکر کردن این اطلاعات قادر به پاسخگویی سوال شما بزرگواران نخواهیم بود .

لطفا برای ثبت سوال خود از فرم داخل این صفحه استفاده نمایید . لطفا توجه فرمایید وارد کردن تمامی موارد الزامی می باشد .

لطفا توجه داشته باشید که به دلیل تعداد بالای سوالات کاربران و حجم بالای مشاوره های تلفنی جناب آقای راهواره ، در روز قادر به پاسخگویی به بیش از سه سوال نیستیم ، لذا اگر موضوع و مشکل شما حیاتی و خیلی مهم است می توانید از طریق سایت درخواست مشاوره ی اختصاصی دهید . برای ثبت درخواست مشاوره ی اختصاصی لطفا اینجا کلیک کنید

خانم عاطفه : شوهرم بهم خیانت کرده‌. دوستام بهم میگن طلاق بگیر. به نظر شما چکار کنم؟(برای مشاهده پاسخ کلیک کنید )

مدیر سایت: متاسفانه درمانگران کم تجربه و دوستان به ظاهر خیرخواه بزرگترین عاملی هستند که بعد از خیانت، فرد را به سمت طلاق سوق می دهند. مساله ی شما، نیازمند بررسی دقیق تر است و نیاز به مشاوره ی اختصاصی دارد و مساله ی به این مهمی، از طریق این صفحه ی پرسمان قابل حل نیست.

خانم زهرا : سلام. خواستگاری دارم که در گذشته اعتیاد داشته است. از بقیه لحاظ همه چی حل است و فقط تنها چیزی که باعث می شود تردید داشته باشم اعتیاد خواستگارم است. راهنمایی ام کنید ممنون می شوم.(برای مشاهده پاسخ کلیک کنید )

مدیر سایت: سلام و عرض ادب. ازدواج با فردی که در گذشته اعتیاد داشته است باید از یک قانون پیروی کند: باید ۶ ماه الی ، ۲ سال از ترک کردن فرد گذشته باشد و هرچه مدت زمان بیشتری گذشته باشد درجه ی اطمینان بهتر است.  مثلا فردی که ۲ سال ترک کرده، خیلی قابل اعتماد تر از فردی است که ۶ ماه ترک کرده است.

خانم مارال : سلام. شخصی را دوست دارم. از همه لحاظ خوب است فقط ظاهرش باب میلم نیست. آیا با او ازدواج کنم؟؟(برای مشاهده پاسخ کلیک کنید )

مدیر سایت: سلام. پاسخ شما به صورت فایل تصویری در اینستاگرام پاسخ داده شده.

نام شما (required)

ایمیل شما (required)

سوال شما

برگشت به بالا