رفتن به محتوای اصلی

مشاوره ی اختصاصی

چرا مشاوره ی تلفنی و مجازی رهایی بخش است ؟

گاهی اوقات دچار چنان دغدغه های نگران کننده ای می شویم که نیاز فوری داریم به کسی که بتوان بدون ترس از قضاوت شدن با او صحبت کرد ولی متأسفانه زمان نامناسب است و مراکز مشاوره تعطیل هستند اما مشاوره ی تلفنی و مجازی باعث می شود تا شما در هر لحظه از شبانه روز، مشاور را در کنار خود احساس کنید.

 

گاهی افرادی که دچار مسأله ای شده اند بنا بر دلایلی نمی خواهند در مراکز مشاوره حضور یابند(مانند کسانی که از جایگاه اجتماعی و سیاسی بالایی برخوردارند و یا کسانی که به دلیل مسائل خانوادگی همانند شکاک بودن همسر و یا سایر مسائل خانوادگی نمی توانند به صورت حضوری در مراکز مشاوره حضور یابند و یا کسانی که به دلیل مسائل فرهنگی و قضاوت شدن توسط اطرافیان امکان مراجعه حضوری به مراکز مشاوره را ندارند) .

مؤثرترین و بهترین راه برای حل مشکل این افراد، استفاده از مشاوره ی تلفنی و مجازی است.

 

گاهی اوقات افراد دچار مسائل پیچیده ای می شوند که حتی شرم دارند این مسأله را به صورت حضوری با مشاور در میان بگذارند و تنها راه چاره و کمک به این افراد، استفاده از مشاوره ی مجازی و تلفنی است.

 

مشکلات دیگری نظیر هزینه بالای مشاوره ی حضوری، مشکلات رفت و آمد، ناراضی بودن همسر و ..‌. باعث می شود که افراد کمی به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنند و تمایل به مشاوره های مجازی و تلفنی روز به روز، رو به افزایش است.

برگشت به بالا